• engelli öğretmenini döven tik tokçu

  .
  Bu tiktok kapatilsin. insanlara daha bu kadar zarar veren bir uygulama gormedim. Sinirden dislerimi kiracaktim. Orospu cocugu. Senide o arkadaslarini da ayagimin altina alir tiktokta yeni akim baslatirim. Resmen tahrik oldum. Anasini siktigimin uygulamasi. Yapani da kullanani da sikeyim. Bu akimlari cikaranida sikeyim.oruspu cocuklari
  14 ... katil oldum
 • koku

  .
  Aşkın kimyasıyla derinden ilgisi olduğunu düşündüğümdür. Koku aşka derin ve sarsılmaz bir zemin hazırlayabilir. kokusundan hoşlandığınız birine çekilir ve aşık olabilirsiniz, kokusundan hoşlanmadığınız birisine aşık olma olasılığınız yok denecek kadar az. Şimdi şöyle de düşünmek gerekir ki insan hiç görmediği bir insana da aşık olabilir ve fakat durum böyle değildir. insan, hiç görmediği bir insanı sevebilir. Hiç görmediği insanın; sesini, kelimelerini, masumiyetini, anlayışını, merhametini falan bunları sevebilir. Ancak bunların aşkla bir ilgisi yoktur. aşk; arkada, kuytularda derinden bir arzudur ve bunda bu çeşit sıfatlar yerine kimyalar konuşur.
  8 ... alevay
 • türban takmanın yasaklanması gereken meslekler

  .
  Bunlar kripto akpli bence çünkü artık muhalifler de böyle ayrımcı yaklaşımlardan baya bi uzaklaştılar. bu söylemlerin kimin işine geldiği de ortada keza. Ayrıca erkeklerin kadınlar için kısıtlayıcı şeyler önermesi ortadoğu için normal olabilir ama bizim feministlerin bunların arkasında durması da ilginç bir detay.

  aslında istemediğiniz ya da kıskandığınız şeyi de söyleyeyim; siz düşmanlık güttüğünüz bir kesimden addettiğiniz kadının okumasını, çalışmasını, çabalamasını istemiyorsunuz sadece. Ve tıpkı şu an eleştirdiğiniz insanlar gibi liyakati önemsemiyorsunuz, sizden olmayan insanlar bir yerlere gelemesin istiyorsunuz o kadar. Gücünüz de erkeklere yetmiyor diye kadınlardan çıkarmak istiyorsunuz acısını. Sonuçta yobazlık ve sığlık şekil değiştirerek karşımıza çıkıyor işte. bu kadar laf etmeye bile değmez ama neyse boş anıma denk geldi bi kere.*
  11 -4 ... hufflepuffle
 • düşün ki o bunu okuyor

  .
  Utanacagini bilsem yüzüne tükürmek isterdim ama sen ona da hard baby dersin.
  2 ... adream
 • anın görüntüsü

  .
  (img:#2188401)
  Evet bebeğim kokumu özlediğin için hırkama yatıyorsun da gözlüğe yatmak neden peki?
  7 ... hufflepuffle
 • sözlük yazarlarının fetişleri

  .
  Apokrin bezler içermesi sayesinde cinsel istek uyandıran kadına has kokunun en yoğun hissedildiği yerlerden biri koltukaltı. Bu yüzden etkiliyordur belki de.
  4 ... santino carleone
 • umarım hayvanlar için cennet vardır

  .
  Mişkâtü’l-envâr’e göre mü’minlerle beraber Cennet’e on hayvan girecektir:
  1. Sâlih Aleyhisselam’ın devesi,
  2. ibrahim Aleyhisselam’ın buzağısı,
  3. ismail Aleyhisselam’ın koçu,
  4. Mûsâ Aleyhisselam’ın ineği,
  5. Yûnus Aleyhisselam’ın balığı,
  6. Üzeyr Aleyhisselam’ın eşeği,
  7. Süleyman Aleyhisselam’ın karıncası,
  8. Belkıs’ın kuşu (Hüdhüd),
  9. Ashâb-ı Kehf’in köpeği (Kıtmîr)
  10. Muhammed Aleyhisselam’ın devesi. Bunların hepsi koç sûretinde yaratılacak ve cennete gireceklerdir.

  bununla birlikte yine hadislerde toplam 10 sahabenin cennetlik olduğu söyleniyor. ama cennete sadece bu 10 kişi ile peygamber ve şehitler girmeyecek.. bu, zikredilen 10 kişi..

  şimdi ortada şöyle bir durum var.. en'am suresi 38. ayette 'Yeryüzünde yürüyen hayvanlar ve (gökyüzünde) iki kanadıyla uçan kuşlardan ne varsa hepsi ancak sizin gibi ümmettir. Biz o kitapta hiçbir şeyi eksik bırakmadık" hükmü var. eğer bunlar da ümmetse, bir kısmının cennete gireceği de zikredilecekse, belki kalanları için de böyle bir durum vardır.

  daha da ileri gidelim.. zariyat suresi 58. ayette "Ben cinleri ve insanları, başka değil, sırf bana kulluk etsinler diye yarattım." hükmü var. onlar da kitaptan sorumlu, onlar da peygamberimize biat etti (akabe bi'atı)... ben cennette düşündüğümüzden daha kalabalık olabileceğimiz düşünüyorum.
  2 -1 ... katalin
 • sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

  .
  Her şey çok berbat.
  Eski fotoğraflara baktım hayatım da boktan. Ailem de boktan. içim bunalıyor yine. Depresif değilim ama mutlu olmayı, bunu yaşamayalı uzun zaman oldu. Yine her şeye karşı ilgisizim. Yaptığım en büyük aktivite otobüse binip kahve içmeye gitmek. Sırf vakit geçsin diye.

  Parayı tutmam gerek öyle büyük etkinliklerde bulunamam. Hiçbir şey yapmak istemiyorum. Yine yeme ataklarıyla başetmeye çalışıyorum. Yine kendimde birçok şeyi sevmiyorum ama çok dert etmiyorum. Off. Depresif desen değilsin mutlu desen alakan yok. Suratım beton gibi enerjisiz ordan oraya sürükleniyorum.
  3 -1 ... mordorr
 • yay burcu erkeği

  .
  derin düşünce, şiirli gözler, tatlı hüzünlü gülümselemer, acı tatlı sarmal jest ve mimikler, adanmışlık, felsefi sözler, espri kaabiliyeti, ironi... daha neler neler. bir yayı çözmek çok zordur. hem değişken olup hem çift karakterli olan, tüm burçları ziyaret eden ama hiçbirine bulaşmadan çıkan.

  yunanca'da bios, sadece vurgu farkıyla hem yaşam hem de ok anlamına gelir ve herakleitos bunu "yayın adı yaşamdır ama işi ölümdür" diye metafor olarak kullanır.

  yaydan başkası bilmez, kaç kere ölüp dirildiğini...
  1 -1 ... sahildeki ayak izleri
 • kocaelililerin araba kullanması

  .
  Sakarya' lı sürücüleri görmemiş insan beyanı.
  Sen bir de onları gör, Kocaeli sürücüleri tepsiye koyup, başında tasırsın!
  54 görünce kaç, demedi deme!
  7 ... zeytinyagli dolma kalem
 • süper lig 2020 21 sezonu şampiyonu

  .
  Amk şu heyecanı yaşatmadan 3 tane atsanız olmaz. Ben kanser olmazsam tamamen allah'ın rahmetinden. Beşiktaş kanseri öldürmez süründürür.

  Şampiyon Beşiktaş bey diyeceksiniz.
  4 -4 ... serdarsl06
 • anın görüntüsü

  .
  (img:#2146029)
  "Ee madem yoldan geldin, Bana yaş mama getirdin mi?" Bakışı bu sanırım.
  7 -2 ... hufflepuffle
 • iğne yaptığı kadına whatsapptan yazan erkek

  .
  Yine Bir kezo çığırtkanlığı durumu. Neymiş de götüne iğne yapmışta sonra mesaj yazmış da bilmem ne. Sanki adam mesajda dübürün taş gibiydi falan yazmış amk adam kısaca tanışmak istemiş yok de geç bir de tvetterdan götüme iğne yaptı diye de özellikle yaygara koparmış amk. Ceviz kabuğunu doldurmayacak bir konu bu kezolar yüzünden gerçekten tacize uğrayan kadınlara karşı da duyarsıslaşıyoruz.
  3 -5 ... enkidu1986
 • iğne yaptığı kadına whatsapptan yazan erkek

  .
  adamın mesajlarını google sağolsun, aratıp buldum. yazdığı tek şey "bugün hastahaneye gelmiştin, çok tatlıydın senin için de uygunsa tanışmak isterim." tarzı bir cümle. kız adama ne bir tepki vermiş ne de reddetmiş. küt diye atılan tek bir mesajı koşa koşa twitter'da paylaşmış. allahınızı severseniz bunun nesi mantıklı?

  adamın yaptığı şey hatalı, çünkü kızın bilgilerine onun isteği dışında ulaşmış* ve kıza bir şeyler yazmış. kız burada eğer kararlı bir şekilde reddetseydi, engelleseydi, başından atsaydı ancak buna rağmen mesajlar devam etseydi o halde her yere yaysın, rezil etsin, isterse ay'a pankart açsın inanın hiç sesim çıkmazdı.

  biz bu ülkede başkasından hamile kalıp gidip hiç suçu olmayan başka bir erkek için "bana tecavüz etti." deyip hayat karartanların haberlerini de dinledik. madem ortada bir taciz var, neden sadece karşı tarafın attığı mesajı görüyoruz bir, neden polise vermek yerine twitter'da yayınlamak gibi bir hareket tercih ediliyor iki. üstelik adamın ismi ve fotoğrafı da gizlenmiş. "erkek bireyler bana mesaj atmayın." tarzı twitler atan bir kızın normal olduğunu iddia edebilir misiniz? görmek istemiyorsan mesajı açıp bakma, benim bildiğim kadarıyla twitter zaten yabancılardan gelen mesajları filtreleyip ayrı bir bölmede istekler olarak gösteriyor. sen açıp "bugün bana kim yürüdü acaba?" diye hem orayı sürekli kontrol ediyorsun hem de baktıktan sonra "ay herkes bana yazıyor." alt mesajı barındıran saçma sapan twitler atıyorsun. bunun adı ilgi manyaklığıdır.

  taciz dediğimiz şey ısrarla birlikte gelen ve maruz kalanı korkutan, zor duruma sokan, bezdiren bir durumdur. ota boka "beni taciz ettiler." diyerek sadece birilerinin gölgesi olmadan yaşayamayan kadınlar haline gelirsiniz. herkesin her dediğine neden sorgusuz sualsiz inanırsınız anlamam. belki telefonunu kendisi verdi, adam mesaj atınca ifşa etti. biliyoruz, var böyle manyaklar. bence bu olayda kimseyi linç etmeye değmez, zira ortada bir taciz yok. mesajı atan kişinin kim olduğu bile şaibeli.

  ben kadınların bir başka insanın gölgesine sığınmaya çalıştığı her olaya karşıyım. kadın tek başına bir bireydir, başına gelen şey ölüm kalım meselesi ihtiva etmiyor ise ilk başta kendi başına çözmeyi denemelidir. bir insanın kalçasının taş çatlasa iki parmak genişlikteki bölümünün herhangi bir başka insanın hapse düşmesine değecek kadar güzel yahut tahrik edici olduğunu düşünmüyorum. iğne yaptıracak olan herkes donunu indirip twerk yapmıyor değil mi? bende yok öyle bir bilgi çünkü.

  edit: kadını suçlamaya gerek yok, ancak her skim hıyar diyene tuzla koşmak da mantıklı değil. kadının yaptığı hareketin anormalliğini eleştirmek suçlamaksa öyledir. ancak ben olaya elimden geldiğince tarafsız bakıyorum, bunda da yanlış bir şey görmüyorum.
  6 -7 ... murebbeyemeyenmurebbiye
 • tengir budun

  .
  Gay olduğunu söylediğim entryi sildirtmiş yazar. Büyük ihtimalle bunu da sildirtecektir. *
  Oğluşu sözlükte yuuzır olduğundan eskisi gibi yüklenmiyorum kendisine. Ama ciddiye almayın şunu; bir entrysinde ibrahim’e su taşıyan karıncalardan bahseder diğer entrysinde ayet eleştirir, bir dönem akp’yi savunur, bir dönem mhp’yi, birkaç ay önce iyi parti’yi, şimdi kime dönecek merak konusu. *
  Hı bir de özelde tehdit etmeyi çok sever. Allah’ın garibanı sen beni tehdit ettiğin zavallılardan mı sanıyorsun? Mesaj at da sana isim- soyisim, oturduğum yerin adresini göndereyim. Slk .s .s .s

  Not: hı bir de gay olduğunu söylememin hukuken iftira ve hakaret olduğunu zannediyor. Cinsel tercihler hakaret ve iftiraya girmez. Slk.
  3 -2 ... deyzi
 • yaran twitter iletileri

  .
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2140902/+
  5 ... scratch
 • freudgillerden sigmund

  .
  rakiş sofrası kurmak suretiyle talibi olduğum yazar.

  o kadar yüce gönüllü ki ben çaylak olunca dayanamayıp kendini çaylağa atmıştı.

  vejeteryen olmama raamen iyi bir partner olabilir.
  1 -1 ... katil oldum
 • Takip Edilenler
  freudgillerden sigmund kimseyi takip etmiyor.